O nas i czym się zajmujemy

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się firmą dla której liczy się zadowolenie z wykonanej usługi oraz możliwość dalszej współpracy w przyszłości, niezależnie czy jest to zlecenie od osoby prywatnej zamawiajacej małą usługę czy też usługa zamawiana przez firmę o dużej skali. Nasza firma sprzątająca wykonuje zlecone prace rzetelnie i fachowo przy pomocy profesjonalnych urządzeń znanych i cenionych marek pozostawiających po sobie przyjemny zapach czystości i świeżości. Stosowane środki czyszczące są również bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nasza firma to przede wszystkim czyszczenie, sprzątanie i pranie dywanów, tapicerek i wykładzin. Oferujemy sprzątanie biur i mieszkań w Łodzi i Zgierzu, a także na terenie woj. łódzkiego.

Świadczymy usługi porządkowe na terenie Łodzi, Zgierza, Pabianic, Piotrkowa Tryb. Łęczycy i całego woj. łódzkiego nie wykluczając dalszych dojazdów po wcześniejszym ustaleniu warunków.


Pracownicy MJM

Lorem ipsum dolor sit amet, at mei dolore tritani repudiandae. In his nemore temporibus consequuntur, vim ad prima vivendum consetetur. Viderer feugiat at pro, mea aperiam